Reklama

Reklama

Ratusz szuka prywatnego partnera. Na razie chętnych...

Opublikowano: 20 lipca 2019 16:31
Autor:

Ratusz szuka prywatnego partnera. Na razie chętnych... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości ... nie ma. - Do tej pory nie wpłynął żaden wniosek. Przesunęliśmy termin, aby dać więcej czasu na podjęcie decyzji przez ewentualnych partnerów - informuje Alina Boczkowska z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

Reklama

... nie ma. - Do tej pory nie wpłynął żaden wniosek. Przesunęliśmy termin, aby dać więcej czasu na podjęcie decyzji przez ewentualnych partnerów - informuje Alina Boczkowska z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu.

O planach Urzędu Miasta Płocka na powstanie centrum sportowo-rekreacyjnego nad Zalewem Sobótka niedawno informowaliśmy.

[ZT]22783[/ZT]

Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu pn. „Wybór partnera prywatnego dla przedsięwzięcia pn. "Budowa centrum sportowo-rekreacyjnego w Płocku nad Zalewem Sobótka” miały być przyjmowane do piątku, 19 lipca. A skoro żaden się nie pojawił, płocki Ratusz przedłużył termin do 2 sierpnia 2019 r. Jak wyjaśniają w urzędzie, przedsięwzięcie ma na celu zapewnienie mieszkańcom Płocka i okolicznych miejscowości całorocznego dostępu do nowoczesnej i atrakcyjnej bazy rekreacyjnej z funkcjami sportowymi. Partner prywatny odpowiedzialny będzie za zaprojektowanie, sfinansowanie i wykonanie robót budowlanych. Wynagrodzeniem partnera prywatnego ma być przede wszystkim wyłączne prawo do eksploatacji, w tym prawo do pobierania pożytków z powstałego obiektu.

Ratusz skorzystał już z formuły partnerstwa publiczno-prywatnego, realizując projekt termomodernizacji 24 budynków użyteczności publicznej (m.in. szkół i przedszkoli).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.