Reklama

Ratusz odrzucił część wniosków w sprawie placu w centrum miasta

Opublikowano:
Autor:

Ratusz odrzucił część wniosków w sprawie placu w centrum miasta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zainteresowanie konkursem na zagospodarowanie placu Narutowicza było bardzo duże. Nie dopuszczono jednak wszystkich zainteresowanych do kolejnego etapu.

Zainteresowanie konkursem na zagospodarowanie placu Narutowicza było bardzo duże. Nie dopuszczono jednak wszystkich zainteresowanych do kolejnego etapu.

Koncepcje nowego zagospodarowania placu Narutowicza poznamy dopiero za kilka miesięcy. Na razie zakończył się wstępny etap formalny wyłonienia architektów i urbanistów, którzy będą mogli docelowo przedstawić gotowe prace jurorom konkursu.

[ZT]17321[/ZT]

- Pozytywnie oceniliśmy 42 wnioski, odrzuciliśmy 12. Powodem odrzucenia były braki formalne, typu brak pełnomocnictwa, czy ksero dokumentów bez poświadczenia za zgodność z oryginałem - mówi Hubert Woźniak z zespołu prasowego w płockim Ratuszu. - Na prace czekamy do 1 marca, 16 kwietnia ogłosimy wyniki i zaczynamy negocjacje ze zwycięzcą na temat wykonania projektu. 

Na liście są dopuszczone pracownie i zespołu autorskie m.in. z Białegostoku, Krakowa, Gdyni, Wrocławia, Gdańska, Katowic, Pszczyny, Warszawy, Poznania, Pabianic, Łodzi, Jasła czy Sopotu. Do udziału zakwalifikował się także Marek Dzięglewski z Biura Projektowego ABI (był m.in. autorem niezrealizowanej z braku funduszy słoniarni w płockim zoo, współpracował z Ratuszem przy opracowywaniu koncepcji dla osiedla Dobrzyńska).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE