Reklama

Radny Jacek Jasion bohaterem sesji

Opublikowano:
Autor:

Radny Jacek Jasion bohaterem sesji  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Radny z SLD położył przed przewodniczącym rady miasta ciężki pas. To jego trofeum...

Radny z SLD położył przed przewodniczącym rady miasta ciężki pas. To jego trofeum...

12. sesja rady miasta rozpoczęła się od dwóch dodatkowych tematów. Przewodniczący rady, Artur Jaroszewski przypomniał, że właśnie wybraliśmy 11 parlamentarzystów, 10 posłów i jednego senatora. - Gratuluję wszystkim, a ze swojej strony deklaruję dobrą współpracę.

Również prezydent Płocka  odniósł się do wyborów, powtarzając to, co zadeklarował już w rozmowie z nami w pierwszym powyborczym komentarzu w ostatnią niedzielę. - Gratuluję parlamentarzystom i jestem gotowy do  współpracy ze wszystkimi, którzy będą przejawiać taką chęć - zapewniał  Andrzej Nowakowski. - Liczę, że porozmawiamy o najważniejszych wyzwaniach dla naszego miasta.

Panie prezydencie, melduję wykonanie zadania

Tuż przed nim leżało trofeum radnego Jacka Jasiona po ostatniej walce bokserskiej. Właśnie zdobył tytuł Mistrza Europy w kickboxingu w formule full contact, pokonując w drugiej rundzie Igora Gawryluka z Ukrainy. - Dedykuję ją mojemu nieżyjącemu tacie, a młodym ludziom chcę powiedzieć, liczy się pot, a nie narkotyki i dopalacze – stwierdził Jasion z mównicy tuż po prezentacji króciutkiego filmu. - Panie prezydencie, dziękuję za wsparcie. Teraz melduję wykonanie zadania – a przewodniczący rady przyznał, że zwycięski pas jest rzeczywiście bardzo ciężki. - Jacku, faktycznie zmalałeś – nawiązywał do faktu, że miejski radny musiał schudnąć ze 100 do 70 kg.

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE