Reklama

Rabat za parkowanie w strefie? ARS ma pomysły na akcje promocyjne

Opublikowano:
Autor:

Rabat za parkowanie w strefie? ARS ma pomysły na akcje promocyjne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie akcje promocyjne, które mają zachęcić płocczan do zrobienia zakupów w centrum miasta, planuje zorganizować Agencja Rewitalizacji Starówki. Na razie sonduje zainteresowanie.

Dwie akcje promocyjne, które mają zachęcić płocczan do zrobienia zakupów w centrum miasta, planuje zorganizować Agencja Rewitalizacji Starówki. Na razie sonduje zainteresowanie.

Klienci, którzy zrobią zakupy w centrum miasta przykładowo za minimum 50 zł otrzymają paragon i kupon uprawniający do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród. Loteria paragonowa to pierwszy z pomysłów Agencji Rewitalizacji Starówki. Sugerują, aby upominki o mniejszej wartości byłyby do wygrania w „mniejszym” losowaniu raz w miesiącu, z kolei bardziej wartościowe nagrody w losowaniu na Boże Narodzenie i Wielkanoc.

Druga akcja, „Rabat za parkowanie”, wiąże się z naklejkami umieszczonymi we wszystkich zgłoszonych puntach czy sklepach.

- Akcja rekompensowałaby poniesiony przez klientów koszt parkowania samochodów w strefie płatnego parkowania – tłumaczą w spółce.

Po okazaniu przez klienta dowodu wniesienia opłaty za parkowanie w SPP przysługiwałaby niższa cena produktów (jednak wysokość rabatu, czy będzie to 5 czy 10 proc. a może odliczenie kwoty z biletu parkingowego, to już zależy od właścicieli sklepu).

Zainteresowani akcją przedsiębiorcy mogą się zgłaszać do siedziby spółki osobiście (dokumenty są do pobrania na stronie internetowej ARS), istnieje możliwość przysłania ich faksem, pocztą tradycyjną lub dostarczenia skanów, a także – o wcześniejszym kontakcie z biurem – pracownicy ARS-u odbiorą dokumenty. Jednocześnie ARS zastrzega, że do realizacji akcji potrzebna jest odpowiednia liczba zgłoszonych punktów/sklepów. Ponadto przedsiębiorcy powinni zadeklarować środki finansowe na organizację, należy też ustalić od jakiej kwoty zakupy biorą udział w loterii paragonowej. Teraz trwa etap zbierania deklaracji. Jak dowiedzieliśmy się w siedzibie ARS, deklaracje mają być zbierane do końca przyszłego tygodnia, jednak z racji sezonu urlopowego zostaną uwzględnione także te, które będą dostarczone w pierwszych dniach sierpnia. W ten sposób spółka chce rozeznać się, jakie jest zainteresowanie, następnie wyliczyć koszty i dopiero wówczas planuje przedstawić ostateczną propozycję.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE