Reklama

Przyjadą do Płocka z całej Polski i powalczą o tytuł

Opublikowano:
Autor:

Przyjadą do Płocka z całej Polski i powalczą o tytuł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cheerleaderki niektórym mogą się kojarzyć z krótkimi występami w czasie zawodów sportowych i zagrzewaniem drużyny do walki. Nic bardziej mylnego - cheerleaderki rywalizują także między sobą, a płocczanki mają tu duże sukcesy. Już za niecały tydzień powalczą o kolejny tytuł.

Cheerleaderki niektórym mogą się kojarzyć z krótkimi występami w czasie zawodów sportowych i zagrzewaniem drużyny do walki. Nic bardziej mylnego - cheerleaderki rywalizują także między sobą, a płocczanki mają tu duże sukcesy. Już za niecały tydzień powalczą o kolejny tytuł.

Za niecały tydzień najlepsze cheerleaderki z województwa mazowieckiego, i nie tylko, przyjadą do Płocka. W sobotę 3 czerwca w hali Włodkowica odbędą się IX Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders - Grand Prix Polski 2017. 

Impreza rozpocznie o 10:00 i potrwa cały dzień. Całodniowy turniej cheerleaders rozegrany zostanie w dwóch dywizjach: pom dance i freestyle pom. W pom dance zawody rozegrane zostaną w pięciu kategoriach wiekowych, we freestyle pom w trzech. 

Do Płocka przyjadą zawodniczki nie tylko mazowsza, ale i np. z Gdańska, Gdyni, Elbląga czy Leszna. Płock będą reprezentować cheerleaderki z Zespołu SWPW-IMPRESJA ( Imperia i Impact) oraz Akademii Cheerleaders IMPRESJI( Impulsik, Spark, Joy, Slide, Impuls i Aplauz).

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE