Reklama

Przychodnia ma niespodziankę. Uwaga - kto pierwszy, ten lepszy

Opublikowano:
Autor:

Przychodnia ma niespodziankę. Uwaga - kto pierwszy, ten lepszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie ma lepszego sposobu na uczczenie Światowego Dnia Zdrowia niż zadbanie o swoje własne zdrowie. Z tej okazji przychodnia Medic Park zaprasza 50 pierwszych pacjentów na bezpłatne badania.

Nie ma lepszego sposobu na uczczenie Światowego Dnia Zdrowia niż zadbanie o swoje własne zdrowie. Z tej okazji przychodnia Medic Park zaprasza 50 pierwszych pacjentów na bezpłatne badania.

Z okazji przypadającego w najbliższy piątek, 7 kwietnia, Światowego Dnia Zdrowia przychodnia na Kolegialnej zaprosiła pierwszych 50 pacjentów na bezpłatne badania. Przez cały tydzień – od 7 do 14 kwietnia w Medic Parku będzie można wykonać zupełnie za darmo takie badania jak:

- BEZPŁATNE BADANIE KRWI: lipidogram (TC-cholesterol całkowity, LDL tzw. zły cholesterol, HDL tzw. dobry cholesterol, TG – triglicerydy), poziom cukru;

- BEZPŁATNY POMIAR CIŚNIENIA TĘTNICZEGO;

- BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ LEKARZA RODZINNEGO.

Ale uwaga – decyduje kolejność zgłoszeń i z bezpłatnych badań skorzysta 50 osób, które jako pierwsze zarezerwują termin. Aby to zrobić, należy zadzwonić pod numer 510 300 222.

Przychodnia przypomina też, że w Poradni Medycyny Rodzinnej w Medic Parku, pacjenci, którzy złożyli deklarację, przez cały rok mają dostęp do bezpłatnych badań, a nie tylko w święto.

Ważne zmiany dla pacjentów

Przy okazji Medic Park informuje, że przychodnia postanowiła spełnić oczekiwania swoich pacjentów i wydłużyła godziny pracy punktu pobrań krwi do badań laboratoryjnych. Teraz jest on czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-10.00.

Dla pacjentów ze skierowaniami z Poradni Medycyny Rodzinnej (POZ) badania wykonywane są całkowicie bezpłatnie w ramach umowy z NFZ. Pacjenci, którzy złożyli deklarację wyboru lekarza rodzinnego w Medic Park, mają również możliwość wykonania bezpłatnych badań radiologicznych RTG oraz USG na miejscu w placówce na ul. Kolegialnej 18.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE