Reklama

Przedszkolaki już mogą bawić się na nowym placu zabaw. To projekt z budżetu obywatelskiego

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki już mogą bawić się na nowym placu zabaw. To projekt z budżetu obywatelskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podopieczni Miejskiego Przedszkola nr 10 w Płocku mogą cieszyć się nowym placem zabaw. Podczas uroczystości otwarcia najmłodsi otrzymali upominki, korzystali z nowych, kolorowych zabawek, a żeby było jeszcze przyjemniej, przygotowano tort. Co jeszcze zmieniło się w placówce?

Podopieczni Miejskiego Przedszkola nr 10 w Płocku mogą cieszyć się nowym placem zabaw. Podczas uroczystości otwarcia najmłodsi otrzymali upominki, korzystali z nowych, kolorowych zabawek, a żeby było jeszcze przyjemniej, przygotowano tort. Co jeszcze zmieniło się w placówce?

-  Mamy nowoczesny plac zabaw, który będzie miejscem wesołych i bezpiecznych zabaw, miejscem relaksu i spotkań dla naszych dzieci – mówiła dyrektor przedszkola Małgorzata Kamińska.

Projekt budowy placu zabaw został zgłoszony i wybrany w szóstej edycji płockiego budżetu obywatelskiego.

Przedszkolaki mogą korzystać z czterech zjeżdżalni, trzech karuzeli, piramidy do wspinaczki, gry w kółko i krzyżyk czy urządzeń sprawnościowych takich jak równoważnia i drążek do przewrotów. Wszystkie urządzenia ustawione są na bezpiecznej nawierzchni i dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Powstanie placu zabaw wraz z budową nowego ogrodzenia wokół terenu placówki kosztowało 254 tys. zł. Jednak to nie wszystkie inwestycje w Miejskie Przedszkole nr 10. 

Ostatnie lata to czas gruntownych zmian w przedszkolu. Można śmiało powiedzieć, że zmieniło się od fundamentów po dach, a plac zabaw jest wisienką na torcie – mówił obecny na otwarciu prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Przedszkole przy ul. Marie Skłodowskiej-Curie rozbudowano o blok żywieniowy i salę wielofunkcyjną do zajęć, wykonano nowe posadzki, przebudowano instalacje wewnętrzne. Dodatkowo zbudowano podjazd dla osób niepełnosprawnych i parking.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE