Reklama

Przebiorą się za związane z Płockiem postacie historyczne. Spotkamy ich w niedzielę

Opublikowano:
Autor:

Przebiorą się za związane z Płockiem postacie historyczne. Spotkamy ich w niedzielę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po pierwsze, Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. Po drugie, już w najbliższą niedzielę zainaugurujemy sezon turystyczny. A po trzecie, warto się spotkać na wspólnym spacerze z przewodnikami i samemu się przekonać, które z postaci historycznych opowiedzą o dziejach miasta.

Po pierwsze, Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. Po drugie, już w najbliższą niedzielę zainaugurujemy sezon turystyczny. A po trzecie, warto się spotkać na wspólnym spacerze z przewodnikami i samemu się przekonać, które z postaci historycznych opowiedzą o dziejach miasta.

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna od wielu lat organizuje wycieczki po mieście, które przyciągają spore grono zainteresowanych ciekawostkami o zabytkach i ludziach, których losy splotły się z dziejami byłej stolicy państwa.

Uczestnicy wycieczki zbiorą się 14 kwietnia o godz. 13.00 na Starym Rynku. Stamtąd wszystkich chętnych, niezależnie od pogody, Płocka LOT zabierze na pierwszy w tym sezonie otwarty spacer z przewodnikami miejskimi. Na trasie wędrówki, od Starego Rynku do bulwarów wiślanych, spotkają związane z Płockiem postacie historyczne. Wcielający się w ich rolę przewodnicy opowiedzą o ważnych i interesujących wydarzeniach z historii miasta. Podczas spaceru przedstawią wybrane płockie zabytki. Spacer będzie jedną z przygotowanych na ten dzień atrakcji. Prowadzone przez trzech przewodników grupy, spotkają się na wiślanych bulwarach, gdzie o godzinie 15:00 wezmą udział w oficjalnym otwarciu nabrzeża po przeprowadzonych zmianach.

[ZT]22050[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE