Reklama

Prowadzisz biznes i szukasz pracowników? Przyjdź na spotkanie

Opublikowano:
Autor:

Prowadzisz biznes i szukasz pracowników? Przyjdź na spotkanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Urząd Pracy organizuje spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami. Będą oni mogli dowiedzieć się m.in. jak zorganizować stanowisko stażowe w swojej firmie.

Miejski Urząd Pracy organizuje spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami. Będą oni mogli dowiedzieć się m.in. jak zorganizować stanowisko stażowe w swojej firmie. 

Spotkanie odbędzie się w 25 maja o godzinie 11:00 w siedzibie Izby Gospodarczej Regionu Płockiego przy ul. Stary Rynek 8. Informacji o realizowanych i planowanych programach oraz odpowiedzi na pytania uczestników będą udzielać dyrektor Krzysztof Buczkowski oraz pracownicy urzędu.

Na spotkaniu poruszone zostaną m.in. kwestie możliwości zorganizowania stanowiska stażowego, dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego oraz innych programów oraz form pomocy w zatrudnieniu nowych pracowników.

Zainteresowani proszeni są o potwierdzenie obecności w biurze IGRP, telefonicznie pod numerem (24) 364-99-89 bądź e-mailem: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE