Reklama

Prezydent Płocka wraz z wiceprezydentem zostali odznaczeni [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Płocka wraz z wiceprezydentem zostali odznaczeni [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Jako organizacja pozarządowa mamy pełne wsparcie. Nasza współpraca dobrze się układa, stąd to nasze podziękowanie – mówił prezes oddziału mazowieckiego Stowarzyszenia Dzieci Wojny w Polsce Aleksander Gadomski tuż przed wręczeniem odznaczeń.

- Jako organizacja pozarządowa mamy pełne wsparcie. Nasza współpraca dobrze się układa, stąd to nasze podziękowanie – mówił prezes oddziału mazowieckiego Stowarzyszenia Dzieci Wojny w Polsce Aleksander Gadomski tuż przed wręczeniem odznaczeń.

- Oby ta nasza współpraca dalej się dobrze układała i odbywała w takiej atmosferze, jak dotychczas – miał nadzieję Gadomski. - Życzę, by ten nadchodzący 2018 rok był rokiem wyzwań zawodowych i społecznych.

Organizacyjna odznaka okolicznościowa 45-lecia stowarzyszenia Dzieci Wojny w Polsce w czwartek w trakcie sesji w auli ratusza trafiła do prezydenta Andrzeja Nowakowskiego i wiceprezydenta Romana Siemiątkowskiego.

Prezydent dziękował w swoim imieniu i wiceprezydenta do spraw polityki społecznej.

- Za każdym razem to zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz organizacji kombatanckich. Wszystkich tych, którzy walczyli o Polskę i wobec których możemy spłacać ten dług wdzięczności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE