Reklama

Pożar kamienicy. Są poszkodowani [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Pożar kamienicy. Są poszkodowani [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie osoby uległy poparzeniom w wyniku pożaru mieszkania na pierwszym pietrze kamienicy przy Kazimierza Wielkiego niedaleko skrzyżowania z Nowowiejskiego. Cały czas trwa akcja gaśnicza, ulica jest zamknięta dla ruchu.

Dwie osoby uległy poparzeniom w wyniku pożaru mieszkania na pierwszym pietrze kamienicy przy Kazimierza Wielkiego niedaleko skrzyżowania z Nowowiejskiego. Cały czas trwa akcja gaśnicza, ulica jest zamknięta dla ruchu.

Ogień w mieszkaniu na pierwszym piętrze należącej do miasta kamienicy zauważył przejeżdżający patrol policji.  - Policjanci zapytali stojących obok osób, czy wezwano straż pożarną, a po otrzymaniu twierdzącej odpowiedzi natychmiast wbiegli na klatkę budynku - relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - U progu mieszkania, z którego wydobywały się płomienie, zastali leżącego przy otwartych drzwiach mężczyznę i siedzącą przy nim kobietę.

Policjanci wyprowadzili mieszkańców z płonącego budynku, a strażacy, którzy w tym czasie przyjechali na miejsce, podali im tlen. - Poszkodowani zostali odwiezieni do szpitala - mówi  Krzysztof Piasek.

Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego płockiej straży pożarnej, w akcji gaszenia pożaru uczestniczą trzy wozy gaśnicze i podnośnik.

Cały czas trwa dogaszanie tlącego się gdzieniegdzie ognia. Straż miejska zabezpiecza miejsce akcji, ulica na tym odcinku jest nieprzejezdna, więc kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Fot. Portal Płock, ostatnie zdjęcie - KMP

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE