Reklama

Powstała nowa droga na osiedlu Górna Amabudu

Opublikowano:
Autor:

Powstała nowa droga na osiedlu Górna Amabudu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobiega końca budowa odcinka nowej drogi dojazdowej do osiedla Górna. Mieszkańcy będą mieli wygodny dostęp do swoich bloków.

Dobiega końca budowa odcinka nowej drogi dojazdowej do osiedla Górna. Mieszkańcy będą mieli wygodny dostęp do swoich bloków.

Na finiszu są już prace związane z budową 120-metrowego odcinka nowej drogi dojazdowej do kolejnych bloków na osiedlu Górna. Poza nową nawierzchnią z kostki betonowej powstały również chodniki i oświetlenie oraz kolektory sanitarne i deszczowe wraz z siecią wodociągową. 

Prowadzi ona do nowych bloków przy Górnej. Trzeci etap inwestycji nawiązuje do architektury powstałego wcześniej etapu osiedla Górna I oraz Górna II. Tę część osiedla tworzy siedem czterokondygnacyjnych bloków, osadzonych na garażach podziemnych. Do każdego mieszkania przyporządkowany jest podziemny, zamknięty garaż bądź miejsce postojowe w hali garażowej, z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej. 

Przyszli lokatorzy będą mieli do wyboru mieszkania o metrażach od 32,89 do 76,03 mkw., o układzie od 1 do 4 pokoi. Istnieje także możliwość połączenia dwóch mieszkań.  Dla osób kochających zieleń deweloper przygotował w swojej ofercie mieszkania na parterze z ogródkiem do wyłącznego korzystania. Mieszkanie z ogródkiem to kompromis pomiędzy zaletami i wadami mieszkania w domu – łączy możliwość posiadania własnego kawałka zieleni z wygodą mieszkania w bloku.

Oferta mieszkań przy ulicy Górnej łączy w sobie walory usytuowania w centrum miasta z zaletami spokojnego położenia w malowniczych okolicach Wisły. Czy do centrum, na Stare Miasto, czy na zakupy do galerii handlowych na Podolszycach wszędzie jest równie blisko. Osiedle położone jest z dala od zgiełku ulicy Wyszogrodzkiej, jednak blisko infrastruktury komunikacyjnej (ok. 500 m do najbliższego przystanku autobusowego). Dodatkowo okolice Wisły oferują wspaniałe walory rekreacyjne.

Firma AMABUD Deweloper serdecznie zaprasza na osiedle Górna na indywidualną prezentację.  Pracownicy firmy są do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie pytania oraz służą doradztwem. pod numerami telefonów: 24 267 88 74 lub 697 620 018 lub 501 144 092. Informacje dostępne są także na stronie www.amabud.pl.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE