Reklama

Powiedzą, jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci w internecie

Opublikowano:
Autor:

Powiedzą, jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci w internecie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Cyberprzemoc, analiza kwestii udostępniania zdjęć w internecie, zagrożenia wynikające z gier online – o różnych zagadnieniach z bezpieczeństwem w sieci będą mówili specjaliści.

Cyberprzemoc, analiza kwestii udostępniania zdjęć w internecie, zagrożenia wynikające z gier online – o różnych zagadnieniach z bezpieczeństwem w sieci będą mówili specjaliści.

W ramach kampanii „Serfuję bezpiecznie” Fundusz Grantowy dla Płocka zaprasza rodziców i opiekunów do udziału w czterech bezpłatnych warsztatach pt. „Bezpieczne dziecko w sieci”. Zajęcia odbędą się 26 i 27 października w godzinach popołudniowych w Szkole Podstawowej nr 15, Szkole Podstawowej nr 22, Gimnazjum nr 13 oraz Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego.

- Podczas 90 minutowych zajęć wykwalifikowany trener w zakresie cyberprzemocy i cyberprzestępczości opowie o tym, jak zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci w sieci – zachęcają do zięcia udziału w kampanii odbywającej się pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Osoby zainteresowane mogą jeszcze kontaktować poprzez fanpage kampanii „Serfuję bezpiecznie” lub mailowo na adres: serfujebezpiecznie@prownia.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE