Reklama

Poślizg w malowaniu. Starły się linie w strefie parkowania

Opublikowano:
Autor:

Poślizg w malowaniu. Starły się linie w strefie parkowania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strefa płatnego parkowania powoli znika z ul. Sienkiewicza, a przynajmniej jej oznaczenie. Po niecałym roku użytkowania starły się bowiem linie, które wyznaczają obszary parkowania. Z resztą w całym mieście oznakowanie poziome czeka na odmalowanie.

Strefa płatnego parkowania powoli znika z ul. Sienkiewicza, a przynajmniej jej oznaczenie. Po niecałym roku użytkowania starły się bowiem linie, które wyznaczają obszary parkowania. Z resztą w całym mieście oznakowanie poziome czeka na odmalowanie. 

W tym roku prace jednak się opóźniły. Powód? Niesprzyjająca pogoda. Drogowcy nie mogli zacząć ze względu na nocne przymrozki i opady deszczu. 

- Miejski Zarząd Dróg zawsze na przełomie kwietnia i maja rozpoczyna malowanie oznakowania poziomego, które obejmuje też strefę płatnego parkowania. W tym roku początek prac był zaplanowany na noc 19/20 kwietnia, ale ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie udało się zacząć - tłumaczy Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta. - Pogoda musi sprzyjać takim pracom, aby oznakowanie było trwałe. Warunkiem jest brak opadów i odpowiednio wysoka temperatura - dodaje. 

W pierwszej kolejności wykonane zostanie oznakowanie ulicy Chopina na wysokości dworca. - W tym miejscu oznakowanie jest najbardziej zniszczone - wyjaśnia Kozłowski. - Następnie odnawiane będzie oznakowanie na drogach krajowych, a potem sukcesywnie wojewódzkich, powiatowych i gminnych - zakończył.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE