Reklama

Poseł z naszego okręgu z apetytem na prezydenturę w stolicy, ale...

Opublikowano:
Autor:

Poseł z naszego okręgu z apetytem na prezydenturę w stolicy, ale... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Poszczególne partie robią przymiarki, kto będzie najlepszym od nich kandydatem na przyszłego prezydenta Warszawy w kolejnych wyborach samorządowych.

Poszczególne partie robią przymiarki, kto będzie najlepszym od nich kandydatem na przyszłego prezydenta Warszawy w kolejnych wyborach samorządowych.

Marek Jakubiak z Kukiz'15 przyznał w piątek w radiowej Jedynce, że chętnie wystartowałby w wyborach na przyszłego prezydenta Warszawy.

- Miałem wielką ochotę wystartować na prezydenta. Miasto stołeczne Warszawa jest moim miastem, to jest miasto bohater i ja rosnę razem z nim. Byłby to wielki honor.

Paweł Kukiz zapowiedział, że kandydatem Kukiz'15 będzie prawdopodobnie Stanisław Tyszka, zastrzegając, że to się jeszcze może zmienić, jeśli znajdą kogoś, kto będzie miał większe szanse. Sam Jakubiak komentował w rozgłośni radiowej: - Po długich rozmowach uznaliśmy, że Stanisław Tyszka będzie miał większe szanse wygrania wyborów, w związku z czym zapewne on będzie kandydował z naszego ramienia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE