Reklama

Portal poprawił parking. Jeszcze tylko...

Opublikowano:
Autor:

Portal poprawił parking. Jeszcze tylko... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki kilku interwencjom naszego portalu parking przy Sienkiewicza vis a vis Płockiej Galerii Sztuki zmienił się na lepsze. Nasi czytelnicy mają jeszcze tylko jedno życzenie...

Dzięki kilku interwencjom naszego portalu parking przy Sienkiewicza vis a vis Płockiej Galerii Sztuki wreszcie funkcjonuje tak jak powinien. Nasi czytelnicy mają jeszcze tylko jedno życzenie...

Przez wiele miesięcy parking przy Sienkiewicza za sprawą naszych czujnych czytelników  dostarczał nam coraz to nowych tematów, powstała niemal powieść w odcinkach! Najpierw pisaliśmy o przedłużającej się budowie, potem - gdy miejsca postojowe wreszcie były gotowe - o  chronicznym śmietnisku, walających się tam pustych butelkach, fruwających papierkach. Jeszcze później krytykowaliśmy irytującą zawalidrogę, czyli niepotrzebny nikomu murek utrudniający manewry na wąskim przejeździe z jednej części na drugą, wreszcie wytykaliśmy, że latarnie na parkingu nie wiedzieć czemu włączają się później niż oświetlenie uliczne.

Ciągle "nękaliśmy" urzędników telefonami i choć wtedy mieliśmy już tego tematu po dziurki w nosie, dziś z dumą oznajmiamy: opłaciło się! Jak powiadomili nas radzi czytelnicy - parking jest wysprzątany, latarnie działają normalnie, kolorowe dzwony na śmieci przestawiono w inne miejsce, ustawiono śmietniczki i wreszcie - rozebrano niepotrzebny murek.

- Po waszych interwencjach naprawdę jest lepiej - chwali kolejny czytelnik. - Tylko... aż się prosi, żeby zrobić tam przebicie z Sienkiewicza na Kwiatka.

Czy można by było? - Propozycja utworzenia ciągu pieszego jest bardzo ciekawa i warta analizy, zwłaszcza że takie rozwiązanie ułatwiłoby przemieszczanie się po starym mieście  - przyznaje Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza.

Urzędnicy mają przeanalizować wszystkie aspekty tego rozwiązania, z kwestiami formalnoprawnymi związanymi z własnością na czele. Wiadomo, że nieruchomości między parkingiem a Kwiatka mają trzech różnych właścicieli - jedna to własność prywatna, dwie należą do miasta i MTBS.

Fot. Portal Płock

Czytaj też:
Kierowcom zawadza. Rozbiorą mur i murale?

Śmietnisko aż strach. Ktoś w urzędzie śpi?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE