Reklama

Ponownie silny wiatr. Wydano ostrzeżenie

Opublikowano:
Autor:

Ponownie silny wiatr. Wydano ostrzeżenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Połamane i powalone drzewa tarasujące drogi, uszkodzone budynki - w miniony weekend porywisty wiatr dał się we znaki mieszkańcom centralnej i południowej Polski. Niestety wydano ponowne ostrzeżenie. W przypadku powiatu płockiego w nocy może zacząć mocno wiać.

Połamane i powalone drzewa tarasujące drogi, uszkodzone budynki - w miniony weekend porywisty wiatr dał się we znaki mieszkańcom centralnej i południowej Polski. Niestety wydano ponowne ostrzeżenie. W przypadku powiatu płockiego w nocy może zacząć mocno wiać.

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydało ostrzeżenie dla powiatu płockiego ważne od północy do godz. 12:00 w sobotę, 16 marca. Trzeba liczyć się z wystąpieniem silnego, zachodniego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 30 km/h, w porywach miejscami do około 80 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oceniono na 90 proc. Dlatego lepiej zawczasu pozdejmować rzeczy z balkonu, których raczej nie chcemy oglądać na balkonie u sąsiada lub szukać ich na trawniku przy bloku.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE