Reklama

Ponad 20 interwencji policji. Lekceważenie obostrzeń kończy się mandatem

Opublikowano:
Autor:

Ponad 20 interwencji policji. Lekceważenie obostrzeń kończy się mandatem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja podsumowała weekend. Przez ostatnich kilkadziesiąt godzin w Płocku i powicie płockim funkcjonariusze podjęli ponad 20 interwencji w związku z nieprzestrzeganiem obowiązujących obostrzeń.

Policja podsumowała weekend. Przez ostatnich kilkadziesiąt godzin w Płocku i powicie płockim funkcjonariusze podjęli ponad 20 interwencji w związku z nieprzestrzeganiem obowiązujących obostrzeń. 

Jak podkreśla płocka policja, wzorowo w ostatnim czasie zachowują się mieszkańcy, którzy poddani są obowiązkowej kwarantannie. Wszystkie skontrolowane osoby przebywały we wskazanym miejscu. 

Gorzej było ze stosowaniem się do obostrzeń związanymi z zakazem przemieszczania się i obowiązku zasłaniania ust i nosa. Płoccy policjanci przeprowadzili ponad 20 interwencji z tym związanych.

- Ponad polowa interwencji zgłoszonych do płockiej komendy została potwierdzona, a wobec osób niestosujących się do obowiązujących przepisów policjanci zastosowali pouczenia. W kilkunastu przypadkach lekceważącego podejścia do zakazów oraz ograniczeń policjanci nałożyli mandaty karne oraz sporządzili wnioski o ukaranie do sądu - mówi mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE