Reklama

Pomyłka ze zdjęciem na stronie Sejmu. Poseł PiS wyglądał jak poseł... opozycji

Opublikowano:
Autor:

Pomyłka ze zdjęciem na stronie Sejmu. Poseł PiS wyglądał jak poseł... opozycji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowi posłowie już złożyli ślubowanie. Zdjęcia wszystkich parlamentarzystów, w tym najważniejsze informacje, wystąpienia i interpelacje umieszcza się na stronie Sejmu. Z racji nowej kadencji należało dokonać zmian. Przez pomyłkę fotografię przedstawiającą posła Platformy Obywatelskiej przypisano posłowi Prawa i Sprawiedliwości.

Nowi posłowie już złożyli ślubowanie. Zdjęcia wszystkich parlamentarzystów, w tym najważniejsze informacje, wystąpienia i interpelacje umieszcza się na stronie Sejmu. Z racji nowej kadencji należało dokonać zmian. Przez pomyłkę fotografię przedstawiającą posła Platformy Obywatelskiej przypisano posłowi Prawa i Sprawiedliwości.

- Portal sejmowy płata figle - skomentował na Twitterze poseł Jan Kanthak wpadkę z fotografią.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości pokazał zrzut ekranu ze swoim profilem na stronie Sejmu. A tam faktycznie było zdjęcie posła z naszego okręgu, Marcina Kierwińskiego z Platformy Obywatelskiej. Wpadkę wychwycił portal www.dorzeczy.pl.

Kierwiński zareagował na wpis posła także na Twitterze, odnosząc się do okręgów wyborczych.

Obecnie pomyłkę już zlikwidowano.

Poseł Jan Kanthak jest jednym z debiutantów w poselskich ławach, wcześniej był miejskim radnym w Gdańsku. Do Sejmu dostał się z ostatniego miejsca na liście PiS w okręgu lubelskim.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE