Reklama

Polska moda. Warto się nią zainteresować?

Opublikowano:
Autor:

Polska moda. Warto się nią zainteresować? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z jej bloga dowiemy się, co ma wspólnego z modą książka ?Sekrety Twin Peaks? , opis produkcji jedwabiu pod tytułem ?W kręgu żarłoków? wciąga czytelnika, poczytamy także historię militarnej kurtki M 65, którą nosił Robert De Niro w ?Taksówkarzu?, Sylvester Stallone jako Rambo, Arnold Schwarzenegger w ?Terminatorze? lub Harrison Ford w ?Ściganym?. Za kilka dni porozmawiamy o modzie z Harel.

Z jej bloga dowiemy się, co ma wspólnego z modą książka „Sekrety Twin Peaks” , opis produkcji jedwabiu pod tytułem „W kręgu żarłoków” wciąga czytelnika, poczytamy także historię militarnej kurtki M 65, którą nosił Robert De Niro w „Taksówkarzu”, Sylvester Stallone jako Rambo, Arnold Schwarzenegger w „Terminatorze” lub Harrison Ford w „Ściganym”. Za kilka dni porozmawiamy o modzie z Harel.

- Przyzwolenie na odtwórczość, skąd bierze się kreatywność, marki, które warto znać – wszystkie te tematy z pewnością pojawią się na kolejnym spotkaniu „Porozmawiajmy o modzie”. Cykl prowadzony przez Sandrę Panuś powraca po wakacyjnej przerwie. Zapowiada się naprawdę interesująco z uwagi na zaproszonego gościa, Ewę Kowalewską-Kondrat, która prowadzi swojego bloga od 2008 roku. Wyróżnia ją brak negatywnych komentarzy o kolekcjach. Woli informować wyłącznie o tym, czym według niej warto się interesować.

- To kobieta pełna uśmiech, radości i wiedzy o polskich projektantach, twórczyni bloga harelblog.pl – opowiada Sandra Panuś. - Ewa zapytana rok temu przez lamode.info, jaki jest jej zawód, odpowiedziała: „W dzień konsultant muzyczny, wieczorami dziennikarz mody”.

Harel doradza, aby inwestować w zawartość swojej szafy w granicach swoich możliwości finansowych, należy jednak unikać bylejakości, aby rzeczami cieszyć się najdłużej, jak się da. W skrócie zaleca, aby było mniej zamiast więcej. Ostatnio została jurorką w konkursie wydawnictwa Znak, które wydaje 23 listopada książkę Marka Frosta „Sekrety Twin Peaks”. Wieści są dobre, serial będzie kontynuowany w 2017 roku. Przy okazji postanowiono połączyć modę i serialowe wątki. Zorganizowano konkurs na projekt nadruku na koszulkę zainspirowany pamiętną produkcją z początku lat 90.. Zanim jednak będzie finał konkursu, Harel zjawi się w Płocku, aby odpowiedzieć na pytanie, czy polscy projektanci są twórcami, czy raczej odtwórcami.

Spotkanie ma charakter dyskusji. Zapraszamy w środę, 19 października do Hotelu Tumskiego przy ul. Piekarskiej w godzinach 18.00 – 20.00. Wstęp kosztuje 20 zł, w cenie ujęto poczęstunek oraz kawę i herbatę (forma płatności przelewem bankowym na konto: 96 1140 2004 0000 3602 7559 7651, wpisujemy imię, nazwisko i adres zamieszkania). Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy są przyjmowane drogą mailową: [email protected] Można także przysyłać sugestie tematów na kolejne spotkania z cyklu.

Fot. Materiały organizatorów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE