Reklama

Policjant ruszył w pościg. Złodziejem okazał się... amator kawy z Płocka

Opublikowano:
Autor:

Policjant ruszył w pościg. Złodziejem okazał się... amator kawy z Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedni wolą herbatę, inni nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki "małej czarnej". Do tego drugiego grona zapewne należy 32-letni płocczanin, który stanie przed sądem za nadmierną ochotę na kawę prezentowaną na półkach w markecie we Włocławku. Złodzieja zatrzymał policjant w czasie wolnym od służby.

Jedni wolą herbatę, inni nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki "małej czarnej". Do tego drugiego grona zapewne należy 32-letni płocczanin, który stanie przed sądem za nadmierną ochotę na kawę prezentowaną na półkach w markecie we Włocławku. Złodzieja zatrzymał policjant w czasie wolnym od służby.

Policjant ogniwa wodnego we Włocławku st. post. Marcin Miśkiewicz w poniedziałek, 5 listopada miał dzień wolny. Wtedy też dostrzegł uciekającego z marketu mężczyznę i biegnącego za nim pracownika ochrony. Szybko zorientował się, że musiało dojść do kradzieży i ruszył w pościg. Dogonił mężczyznę, którym okazał się 32-letni płocczanin. A ten miał przy sobie kilka paczek kawy, które wcześniej zdążył ukraść z marketu.

Na miejsce dotarł policyjny patrol. Po sprawdzeniu tożsamości mężczyzny, okazało się, że pod koniec października w tym samym markecie  ukradł już kilkanaście opakowań kawy.

Materiały dotyczące kradzieży wkrótce trafią do sądu. Za popełnione wykroczenia mężczyźnie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, bądź grzywna. Trwa ustalanie, czy 32-letni mieszkaniec Płocka nie ma na koncie innych przestępstw.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE