Reklama

Reklama

Policjant, który mi pomógł. Funkcjonariusz z Płocka laureatem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Policjant, który mi pomógł. Funkcjonariusz z Płocka laureatem - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątce laureatów ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, znalazł się mł. asp. Jakub Tomaszewski – st. dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Reklama

Celem było wyłonienie osób, które w szczególny sposób zaangażowały się w pomoc osobom najbardziej jej potrzebującym, a także promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc pokrzywdzonym przestępstwem lub poszkodowanym w wyniku nieszczęśliwych wypadków. 

- Zgłoszenia policjanta do konkursu mogła dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja - informuje policja. - Natomiast laureatów konkursu (5 osób) wybrała komisja, w skład której wchodzili laureaci trzech ostatnich edycji konkursu oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP.

Typowanie kandydatów odbyło się na podstawie szczegółowej analizy uzasadnień zawartych w nadesłanych formularzach.

Komisja wybrała funkcjonariuszy z Olsztyna, Piły, Olkusza, Łodzi i Płocka, w tym gronie są dwie panie.

Laureatem został m.in. mł. asp. Jakub Tomaszewski – st. dzielnicowy z KMP w Płocku. Pracuje on w Rewirze I Dzielnicowych, Rejon nr 2, m.in. na terenie ulic: Asnyka, Dąbrowskiej, Kredytowej, Miodowej, Mościckiego, Łukasiewicza, Norwida, Słowackiego.

Plan priorytetowy dzielnicowego w pierwszym półroczu 2022 r. zakładał ograniczenie problemu związanego z grupowaniem się młodzieży, osób spożywających alkohol oraz zakłóceń porządku publicznego na klatce schodowej bloku przy ul. Słowackiego 6.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy