Reklama

Policjanci upominają: Al. Piłsudskiego to nie autostrada!

Opublikowano:
Autor:

Policjanci upominają: Al. Piłsudskiego to nie autostrada! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek policjanci płockiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Od początku roku zatrzymano prawo jazdy już 84 kierowcom.

W poniedziałek policjanci płockiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Od początku roku zatrzymano prawo jazdy już 84 kierowcom.

- Al. Piłsudskiego w Płocku, pomimo obowiązującego ograniczenia prędkości, a także przejścia dla pieszych, 50- letni kierujący fordem pędził z prędkością ponad 100 km/h - mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. - Kierowcy, al. Piłsudskiego to nie autostrada, po której można pędzić 140 km/h.

Funkcjonariusze ponownie apelują do kierujących o zachowanie zdrowego rozsądku oraz szczególnej ostrożności w rejonie przejść dla pieszych. - Prędkość jest najczęstszą przyczyną powstawania zdarzeń drogowych. Jak widać po liczbie zatrzymanych praw jazdy przez policjantów płockiej drogówki, kierowcy bardzo często bagatelizują obowiązujące przepisy dotyczące ograniczeń prędkości. Tylko od początku roku płoccy mundurowi zatrzymali prawo jazdy aż 84 kierującym za dwukrotne przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym - dodaje policjantka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE