Reklama

Policja zaprasza mieszkańców na specjalny dyżur

Opublikowano:
Autor:

Policja zaprasza mieszkańców na specjalny dyżur - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez cztery dni w funkcjonariusze będą odbywać specjalne dyżury. Rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Przez cztery dni w Komendzie Miejskiej Policji funkcjonariusze będą odbywać specjalne dyżury. Rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Przez najbliższe trzy dni, zaczynając od wtorku 20 lutego, policjanci będą pełnili specjalne dyżury. Zgłosić się mogą mieszkańcy, którzy są ofiarami przestępstw i potrzebują porady. Funkcjonariusze dyżurować będą w godzinach 8:00-14:30. 

 - Zainteresowani będą mogli uzyskać poradę w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku, w Komisariacie Policji w Gąbinie oraz w Komisariacie Policji w Płocku przy alei Armii Krajowej - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. - Policjanci wytłumaczą obowiązujące procedury prawne oraz wskażą instytucje niosące pomoc w sytuacjach kryzysowych. Będą także udzielać porad związanych między innymi z problematyką kryminalną, przemocy w rodzinie czy demoralizacji nieletnich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE