Reklama

Policja: to przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Policja: to przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze analizują zapisują monitoringu z ronda Wojska Polskiego i są zszokowani. - To, co funkcjonariusze zobaczyli na wideo, przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku kierowców - mówi mł. asp. Marta Lewandowska.

Funkcjonariusze analizują zapisują monitoringu z ronda Wojska Polskiego i są zszokowani. - To, co funkcjonariusze zobaczyli na wideo, przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku kierowców - mówi mł. asp. Marta Lewandowska. 

Policjanci poprosili strażników miejskich o zapis monitoringu z najbardziej niebezpiecznych zdarzeń na rondzie Wojska Polskiego, dla wielu płocczan po prostu rondzie "dzwon". W ostatnim czasie znacznie wzrosła tam liczba zdarzeń drogowych. 

- Obsługa kamer monitoringu miejskiego zarejestrowała już ponad 300 wykroczeń, a wśród nich zostały ujawnione bardzo poważne przypadki łamania przepisów i przekraczania granic zdrowego rozsądku przez kierowców - mówi mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa KMP w Płocku. - Policjanci z Zespołu Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Płocku analizują przesłane materiały wideo, ustalają właścicieli aut i wzywają do stawiennictwa w płockiej komendzie, przedstawiając materiał z zarejestrowanym wykroczeniem.

[YT]https://youtu.be/_jW7YCIHarA[/YT]

Większość kierowców z komendy wychodzi z mandatem karnym, choć jak mówi Lewandowska, to i tak łagodna forma kary za takie przewinienia. 

A co jest głównym powodem zagrożenia na rondzie? Policja apeluje: stosujmy się do sygnalizacji świetlnej. 

[ZT]3241[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE