Reklama

Polacy stoją kilkadziesiąt godzin w korku. W dramatycznej sytuacji pomaga ORLEN

Opublikowano:
Autor:

Polacy stoją kilkadziesiąt godzin w korku. W dramatycznej sytuacji pomaga ORLEN - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Polacy wracający do domu i chcący przekroczyć granicę z Niemcami stoją kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt godzin w korku. W tej dramatycznej sytuacji pomaga ORLEN Deutschland.

Polacy wracający do domu i chcący przekroczyć granicę z Niemcami stoją kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt godzin w korku. W tej dramatycznej sytuacji pomaga ORLEN Deutschland.

W związku z pandemią koronawirusa rząd przywrócił granice Polski. Do kraju mogą wjechać tylko Polacy, ale najpierw muszą wypełnić dokumenty, a służby mierzą im temperaturę. Na granicy z Niemcami utworzyły się gigantyczne korki. W tej dramatycznej sytuacji pomaga ORLEN Deutschland, który rozdaje oczekującym jedzenie i napoje. 

- W trudnych czasach musimy sobie pomagać, dlatego wspieramy Polaków czekających na wjazd do kraju na granicy z Niemcami. Wydawanie żywności i napojów rozpoczęliśmy już dziś w nocy. Akcję prowadzimy wspólnie z ORLEN Deutschland, przy wsparciu polskiego rządu – mówi Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Akcja prowadzona jest w koordynacji z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwem Spraw Zagranicznych.

ORLEN szeroko włączył się w walkę z koronawirusem. Koncern produkuje płyn do dezynfekcji rąk, który lada chwila będzie dostępny na każdej stacji benzynowej w Polsce, a Fundacja ORLEN przekazała 6 mln złotych na walkę z niewidzialnym gołym okiem wrogiem. Ceny paliw na stacjach też są coraz niższe, choć to też wypadkowa taniejącej ropy naftowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE