Reklama

Pół miasta ugrzęzło w potężnych korkach. Jest bardzo ślisko

Opublikowano:
Autor:

Pół miasta ugrzęzło w potężnych korkach. Jest bardzo ślisko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Samochody wręcz tańczą na śliskiej nawierzchni, autobusy mają minimum 20-minutowe opóźnienie, tworzą się potężne korki, a samochody nie mogę podjechać pod górkę - tak wygląda poniedziałkowy poranek na płockich ulicach.

Samochody wręcz tańczą na śliskiej nawierzchni, autobusy mają minimum 20-minutowe opóźnienie, tworzą się potężne korki, a samochody nie mogę podjechać pod górkę - tak wygląda poniedziałkowy poranek na płockich ulicach. 

Kierowcy, uważajcie - na drogach jest bardzo ślisko, samochody tańczą na warstwie lodu. Choć drogowcy walczą z gołoledzią, wiele ulic jest zakorkowanych, kierowcy i pasażerowie autobusów spóźniają się do pracy. Największe korki tworzą się na Podolszycach, przy zjazdach z obu mostów, a także na Wyszogrodzkiej. 

[ZT]13918[/ZT]

Nasi czytelnicy przysyłają zdjęcia z miejsc, w których warunki są naprawdę trudne. Korek przed starym mostem dla jadących w stronę miasta ciągnie się Kolejową, Kutnowską aż do ronda na Łąck. Trudno podjeżdża się pod wszelkie wzniesienia i górki (na zdjęciu ulice Harcerska i Mazura), w potężnym korku stoją również kierowcy zjeżdżający z nowego mostu w stronę centrum (czytelnik, który wysłał zdjęcie, stoi za sznurem samochodów już dobre trzy kwadranse). Stoją całe Podolszyce w stronę centrum miasta. 

[POGODA]1480328482054[/POGODA]

Drogowcy zapowiadają, że najpóźniej do godziny 9.00 wszystkie główne ulice powinny być już czarne i mokre.

[ZT]13920[/ZT]

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE