Reklama

Podtopienia w powiecie płockim. Woda stoi i nie można jej usunąć [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Podtopienia w powiecie płockim. Woda stoi i nie można jej usunąć [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażacy interweniowali w gminie Stara Biała i Brudzeń Duży. Mimo specjalistycznego sprzętu usunięcie wody z zalanych terenów nie jest możliwe. Na jednej z posesji woda zaczęła wdzierać się do piwnicy domu mieszkalnego.

Strażacy interweniowali w gminie Stara Biała i Brudzeń Duży. Mimo specjalistycznego sprzętu usunięcie wody z zalanych terenów nie jest możliwe. Na jednej z posesji woda zaczęła wdzierać się do piwnicy domu mieszkalnego.

Do podtopienia doszło dziś rano w miejscowości Srebrna w gm. Stara Biała. 

- Po rozpoznaniu, dowódca działań zadecydował, że wypompowanie wody jest niemożliwe, ze względu na brak melioracji - poinformował dyżurny OSP KSRG Sikórz.

Podobnego rozpoznania dokonano w miejscowości Dziarnowo, gm. Stara Biała, gdzie woda zaczęła wdzierać się do piwnicy budynku mieszkalnego.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy zalaną działkę na powierzchni około 150 metrów kwadratowych. Niestety, działania ponownie były niemożliwe ze względu na brak melioracji terenu wokół działki. - dodał dyżurny OSP KSRG Sikórz.

Straż Pożarna w ostatnim czasie podjęła jeszcze trzy interwencje związane z zalanymi działkami w Sikorzu, gm. Brudzeń Duży. W tych miejscowościach wodę udało się wypompować. W niektórych rejonach głębokość wody sięgała ponad 40 cm.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE