Reklama

Podszedł do dwudziestolatka i zagroził mu pobiciem

Opublikowano:
Autor:

Podszedł do dwudziestolatka i zagroził mu pobiciem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do rozboju doszło na ul. Bielskiej 15 lipca. Sprawca podszedł do 20-letniego płocczanina i zaczął mu grozić, że zaraz go pobije. Miał jedno żądanie. Może uchronić się przed pięściami, jeśli odda słuchawki.

Do rozboju doszło na ul. Bielskiej 15 lipca. Sprawca podszedł do 20-letniego płocczanina i zaczął mu grozić, że zaraz go pobije. Miał jedno żądanie. Może uchronić się przed pięściami, jeśli odda słuchawki.

Policjanci ustalili sprawcę rozboju na 20-letnim płocczaninie, który w obawie o swoje bezpieczeństwo zdecydował się oddać słuchawki warte 120 zł. O zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze ustalili sprawcę, który został już zatrzymany i przesłuchany.

- Okazało się, że jest to 29 letni mieszkaniec gminy Bielsk – mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. - Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. W czwartek został doprowadzony do sądu. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy oraz wyjaśnieniami sprawcy, zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w wysokości 4 tys. zł.

Za rozbój w kodeksie karnym przewidziana jest kara do 12 lat pozbawienia wolności.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE