Reklama

Pobiegną w szpilkach w centrum miasta. Uwaga! Nie tylko panie

Opublikowano:
Autor:

Pobiegną w szpilkach w centrum miasta. Uwaga! Nie tylko panie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Będzie się działo na Starym Rynku, bieg w szpilkach odbędzie się 8 marca. Uwaga! Zmierzyć się z wyznaczoną trasą w kilkucentymetrowych obcasach mogą nie tylko panie. - W biegu biorą udział osoby pełnoletnie (ukończone 18 lat w dniu biegu), zarówno kobiety, jak i mężczyźni - czytamy w regulaminie.

Będzie się działo na Starym Rynku, bieg w szpilkach odbędzie się 8 marca. Uwaga! Zmierzyć się z wyznaczoną trasą w kilkucentymetrowych obcasach mogą nie tylko panie. - W  biegu  biorą  udział  osoby  pełnoletnie  (ukończone  18  lat  w  dniu  biegu),  zarówno kobiety, jak i mężczyźni - czytamy w regulaminie. Jak na razie zgłosił się jeden pan, ale zapisy trwają do 28 lutego.

Kojarzycie markę Adrenaline Rush, kojarzoną z biegami wypełnionymi przeszkodami? Dzień Kobiet zapowiada się ciekawie i na sportowo. Do biegu zapraszają zarówno wielbicielki wyższych obcasów, jak i odważnych panów, którzy chcieliby sprawdzić, czy dadzą radę pokonać dystans 120 metrów w nietypowym, jak na bieg, obuwiu.

Organizatorzy postawili warunek - to obcas minimum na 8 centymetrów. Zakończenie obcasa musi być cieńsze. Nie dopuszczono obuwia na grubym obcasie, słupku czy spodzie, co oznacza że odpadają wszelkie koturny, kozaki, sztyblety, botki czy kowbojki. Ponadto w biurze zawodów zweryfikują, czy obcas ma odpowiednią wysokość przed startem, dodatkowo sprawdzą wysokość obcasów już po zakończeniu biegu.

Szpilki muszą być widoczne podczas całego biegu, nie mogą być zakrywane nogawkami spodni, sukienką, stuptutami lub innymi elementami garderoby. Żadnego mocowania taśmą albo gumkami. Gdyby w trakcie biegu uczestnik zgubił buta, jeśli chce ukończyć zmagania, powinien ponownie go założyć - linię mety trzeba osiągnąć w szpilkach. Złamanie obcasa, ukończenie biegu w jednym bucie albo bardziej nietypowo - na czworaka, na rękach, w ramionach innego uczestnika - oznacza dyskwalifikację.

Wszyscy uczestnicy muszą być pełnoletni. W przypadku startu osoby niepełnoletniej, lecz nie młodszej niż 16 lat konieczne jest przedłożenie organizatorowi przy odbieraniu pakietów startowych oświadczenia podpisanego przez rodziców lub opiekunów prawnych o zdolności tej osoby do udziału w Biegu i wyrażającego zgodę na udział tej osoby w Biegu. Oświadczenia zostaną udostępnione w biurze zawodów. Organizator ustalił limitu uczestników na 100 osób. Chętni mogą zgłaszać się do 28 lutego do godz. 22.00. Zapisu dokonuje Uczestnik poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej https://foxter-sport.pl/. Opłata startowa wynosi 30 zł w przypadku zapisu przez internetowy formularz zgłoszeniowy. W dniu biegu opłata startowa wnoszona w biurze zawodów na pl. Stary Rynek wynosi 40 zł. Biuro będzie tego dnia otwarte od godz. 8.00 do 14.00.

Start biegu o godz. 12.00 na Starym Rynku w Płocku. Dla najszybszej uczestniczki bądź uczestnika nagroda - tysiąc złotych.

Tu można znaleźć regulamin biegu. Więcej informacji tu bądź na Facebooku na profilu Adrenaline Rush OCR.

Ninja Kids

Także 8 marca na pl. Stary Rynek zostanie przygotowany tor przeszkód o długości 120 metrów dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Organizatorzy przewidują 12 przeszkód i medal dla każdego uczestnika. Bez opłat, wystarczy zapisać dziecko.

Ninja Games

A to nie wszystko, co przygotowują na 8 marca. Trasa Zawodów w formule NINJA GAMES o długości około 100 metrów będzie wyznaczona na terenie pl. Stary Rynek. Tor NINJA GAMES to formuła wyścigu przeszkodowego na 4 równoległych torach. Zawodnik pokonuje określony tor przeszkód na czas. Każdy zawodnik może podjąć 3 próby (rundy) pokonania toru. W klasyfikacji końcowej zostanie uwzględniony najlepszy czas spośród wszystkich startów zawodnika. Start zawodów przewidziano o godz. 10:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE