Reklama

Pobicie, kradzież. Weekend okiem policji

Opublikowano:
Autor:

Pobicie, kradzież. Weekend okiem policji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W pierwszy wiosenny weekend policjanci odnotowali kolizje, jedną kradzież i jedno włamanie. Zatrzymano również dwóch uczniów ze szkoły w Gąbinie za próby wymuszeń i za pobicie młodszego od nich chłopaka.

W pierwszy wiosenny weekend policjanci odnotowali kolizje, jedną kradzież i jedno włamanie. Zatrzymano również dwóch uczniów ze szkoły w Gąbinie za próby wymuszeń i za pobicie młodszego od nich chłopaka.  

W pierwszy dzień wiosny doszło do włamania do altanki działkowej przy ul. Granicznej, z której skradziono jeden namiot o wartości 400 zł. Jeszcze tego samego dnia z ul. Chopina zniknęła siatka od ogrodzenia wraz z elementami metalowymi, których wartość oszacowano na około tysiąc złotych.

Ponadto płoccy policjanci wraz z kolegami po fachu wspólnie doprowadzili do zatrzymania dwóch uczniów ze szkoły w Gąbinie. – Jeden miał 17, drugi 18 lat – mówi nam sierżant sztabowy Jarosław Ostrowski. – Już im postawiono zarzuty. Chodzi o kilka wymuszeń i jeden przypadek pobicia. Pokrzywdzonym w tym przypadku jest szesnastoletni uczeń.

Z kolei w niedzielę policjanci odnotowali siedem kolizji, w tym cztery w mieście. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących, przy czym jednego w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej, natomiast drugiego na terenie gminy Stara Biała. Ponadto 11 osób doprowadzono na izbę wytrzeźwień. W przeciągu całego dnia funkcjonariusze w sumie interweniowali 57 razy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE