Reklama

Płockie ZOO zaprasza na niezwykłą wystawę

Opublikowano:
Autor:

Płockie ZOO zaprasza na niezwykłą wystawę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Plenerowej wystawa „Wildlife Photographer of the Year” prezentuje jedne z najciekawszych i najlepszych fotografii przyrodniczych na świecie.

Plenerowej wystawa „Wildlife Photographer  of  the Year” prezentuje jedne z najciekawszych i najlepszych fotografii przyrodniczych na świecie.

Organizatorami niecodziennej wystawy są dwie brytyjskie instytucje, szczycące się swoimi dokonaniami w odkrywaniu, propagowaniu i ochronie rozmaitości życia na Ziemi - BBC oraz Natural History Museum w Londynie.

Jak przekazuje Magdalena Kowalkowska z promocji i marketingu Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, będzie można obejrzeć 60 najciekawszych fotografii z 15 ostatnich lat prestiżowego konkursu przyrodniczego (na ostatnią edycję zgłoszono 50 tys. zdjęć, wykonanych przez ponad 4 tys. fotografów z 95 krajów).

Zdjęcia ukazują wspaniałość, dramaturgię i rozmaitość życia na Ziemi oraz inspirują coraz to nowe osoby i pokolenia do tworzenia wizjonerskich i pełnych ekspresji fotograficznych interpretacji natury. Do zdobycia nagrody w konkursie aspiruje większość fotografów przyrody, zarówno zawodowców, jak również amatorów. Wszystkie fotografie ukazują nie tylko ogromną różnorodność naturalnego świata wokół nas, ale także uświadamiają nam, jak wiele talentu artystycznego i cierpliwości trzeba mieć, aby zostać światowej klasy fotografem dzikiej przyrody. Na każdą wystawę składają się wyłącznie fotografie nagrodzone i wyróżnione w kilkunastu kategoriach.

Wystawę, która zlokalizowana jest w sąsiedztwie wybiegów lwów i lampartów perskich, można oglądać w cenie biletu wstępu do ZOO do 27 czerwca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE