Reklama

Płockie cheerleaderki sprawiły się w Wiedniu na medal

Opublikowano:
Autor:

Płockie cheerleaderki sprawiły się w Wiedniu na medal - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na Międzynarodowym Turnieju z cyklu Pucharu Europy Cheerleaders, Christmas Cheer Cup 2019 we Wiedniu przyjechały zespoły z kilku krajów Europy: Węgier, Norwegii, Finlandii, Czech, Słowacji, Ukrainy i oczywiście Austrii. Płocczanki prezentowały układ, którym na Mistrzostwach Polski wywalczyły I miejsce.

Na Międzynarodowym Turnieju z cyklu Pucharu Europy Cheerleaders, Christmas Cheer Cup 2019 we Wiedniu przyjechały zespoły z kilku krajów Europy: Węgier, Norwegii, Finlandii, Czech, Słowacji, Ukrainy i oczywiście Austrii. Płocczanki prezentowały układ, którym na Mistrzostwach Polski wywalczyły I miejsce.

Zespół Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku IMPACT reprezentował Polskę na Międzynarodowym Turnieju z cyklu Pucharu Europy Cheerleaders, Christmas Cheer Cup 2019 we Wiedniu. Zajęły drugie miejsce.

- Na pierwszym miejscu stanęły wielokrotne mistrzynie Europy grupa Millennium z Austrii - opowiada trenerka zespołu Katarzyna Sylwestrzak - Było to dla nas wielkie wyróżnienie, że mogłyśmy rywalizować z tak prestiżowymi zespołami. Choreografia została wysoko oceniona, a dziewczęta dały z siebie nawet nie 100, a 200 %. Zebrałyśmy głośne brawa i mnóstwo gratulacji od publiczności. 

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Miasta Płocka mogli uczestniczyć w trzech międzynarodowych turniejach i rywalizować z najlepszymi zespołami w Polsce i Europie. Przełożyło się to nie tylko na medale i puchary, ale również na ogromne doświadczenie i wskazówki do przyszłych prezentacji i startów w zawodach. Nadszedł grudzień i mają chwilę przerwy w meczach piłki ręcznej, ale nie mają przerwy w treningach. Szykują kolejne układy i przygotowują się do Mistrzostw Polski, które będą pod koniec marca 2020 r. – Dziękujemy, że byliście z nami na live - stream i mocno trzymaliście kciuki. Przydało się i zadziałało – dodaje Sylwestrzak.

Fot. SWPW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE