Reklama

Płocka PWSZ czeka na nowych studentów

Opublikowano:
Autor:

Płocka PWSZ czeka na nowych studentów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 1700 miejsc na siedmiu kierunkach studiów czeka na maturzystów, którzy chcieliby rozpocząć studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku.

Ponad 1700 miejsc na siedmiu kierunkach studiów czeka na maturzystów, którzy chcieliby rozpocząć studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku.

Maturzyści, którzy swoją edukację zechcą kontynuować w płockiej PWSZ, mają do wyboru filologię, ekonomię, pedagogikę, matematykę, informatykę, pielęgniarstwo oraz kosmetologię. Rekrutacja na kosmetologię odbywać się będzie po raz pierwszy. Na nowych studentów czeka ponad 1200 miejsc na studiach dziennych i 500 na zaocznych. PWSZ oferuje w roku akademickim 2013/2014 prawie trzydzieści specjalności.

Na pedagogice są to między innymi: edukacja obronna z bezpieczeństwem wewnętrznym, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z ustawodawstwem rodzinnym, pedagogika pracy z doradztwem zawodowym i personalnym oraz pedagogika sądową z mediacją Filologia proponuje filologię hiszpańską oraz języki europejskie i kultury. Wśród tradycyjnych specjalności PWSZ-u znajdą się między innymi: finanse i rachunkowość przedsiębiorstw, handel zagraniczny, matematyka z informatyką, programowanie i bazy danych.

W październiku ruszy również oczekiwana od dawna kosmetologia. Będzie to drugi, po pielęgniarstwie, kierunek prowadzony przez Instytut Nauk o Zdrowiu. Rekrutacja rozpocznie się 17 czerwca, a zakończy 12 lipca. Szczegóły na stronie: www.rekrutacja.pwszplock.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE