Reklama

Płock ma nowych policjantów

Opublikowano:
Autor:

Płock ma nowych policjantów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pięcioro młodych ludzi, którzy pozytywnie przebrnęli przez proces rekrutacji, zostało wcielonych w szeregi płockiej policji. Nowi funkcjonariusze będą służyć w Płocku, Drobinie i Staroźrebach.

Pięcioro młodych ludzi, którzy pozytywnie przebrnęli przez proces rekrutacji, zostało wcielonych w szeregi płockiej policji. Nowi funkcjonariusze będą służyć w Płocku, Drobinie i Staroźrebach. 

- Wśród przyjętych do Płocka policjantów jest jedna pani – Karolina Arcińska, która będzie pełniła służbę w wydziale patrolowo – interwencyjnym w Płocku oraz czterech panów - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP. 

Jarosław Cejmer, Patryk Sobczyński – będą wspólnie z Karoliną Acińską pełnić służbę w Wydziale patrolowo – interwencyjnym,  Cezary Kalinowski, zostanie oddelegowany do Posterunku Policji w Drobinie, natomiast Michał Warzyński, zasili szeregi policjantów z Posterunku Policji w Staroźrebach.

Zanim jednak młodzi funkcjonariusze wyjdą do służby, będą musieli przejść szkolenie podstawowe w jednej z policyjnych szkół.

- Dzisiaj nasza młodzież odbywała już szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy - mówi rzecznik. - Do czasu rozpoczęcia przez nich szkolenia podstawowego, które odbędzie się na początku kwietnia, nowo przyjęci policjanci nie mogą pełnić służb patrolowych, ale będą zapoznawać się z organizacją pracy w swoich docelowych komórkach organizacyjnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE