Reklama

Płocczanka w programie TVN Style "Kosmetyczne rewolucje". Premiera w sobotę

Opublikowano:
Autor:

Płocczanka w programie TVN Style "Kosmetyczne rewolucje". Premiera w sobotę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prowadzące program "Kosmetyczne rewolucje", Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak, odwiedzą w 5. odcinku panią Olę, która marzy o własnym salonie kosmetycznym. Na razie musi zadowolić się świadczeniem usług we własnym mieszkaniu.

Prowadzące program "Kosmetyczne rewolucje", Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak, odwiedzą w 5. odcinku panią Olę, która marzy o własnym salonie kosmetycznym. Na razie musi zadowolić się świadczeniem usług we własnym mieszkaniu.

Już na wstępie prowadzące program "Kosmetyczne rewolucje" przywitały w mieszkaniu trzy koty, co niekoniecznie pasuje do miejsca, w którym prowadzi się "paznokciowy interes". Warunki też będą typowo domowe - jadalniany stół, brak sterylizacji narzędzi i roboczego stroju.

- Sylwia i Paulina na spotkaniu z Olą i podczas oglądania wideo z ukrytej kamery odniosły wrażenie, że kobieta jest zniechęcona, nie przejmuje się uwagami ekspertek ani nie podejmuje próby konwersacji z klientką - czytamy w opisie odcinka, który zostanie wyemitowany w sobotę. - Dopiero szczera rozmowa z Sylwią, sprawiła, że Ola pokazała się w innym świetle, a nasze prowadzące poczuły, że naprawdę chcą jej pomóc. Pomocy najbardziej potrzebuje kupiony już dawno przez Olę lokal po salonie tatuażu, w którym chciałaby otworzyć własną działalność, ale na remont brakuje je środków. Nasze prowadzące zadbają o to, by salon został wykończony i wyposażony w profesjonalny sprzęt, a Ola podniesie swoje kwalifikacje. W tym odcinku łez radości i wzruszenia nie zabraknie!

PREMIERA 5. odcinka "Kosmetycznych rewolucji" w sobotę 15 czerwca o godz. 17:35.

Powtórki odcinka:

niedziela, 16 czerwca, 22:40

poniedziałek, 17 czerwca, 19:55

środa, 19 czerwca, 15:40

piątek, 21 czerwca, 16:45

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE