Reklama

Płocczanin w programie "Ameryka Express" stacji TVN?

Opublikowano:
Autor:

Płocczanin w programie "Ameryka Express" stacji TVN? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stacja TVN nie przedstawiła oficjalnej listy uczestników nowej edycji programu "Ameryka Express", jednocześnie w serwisach internetowych stale przybywa informacji o tym, kogo widzowie w nim zobaczą. Ostatnio pojawiły się także zdjęcia uczestników, którzy mieli wylatywać z Polski na plan zdjęciowy.

Stacja TVN nie przedstawiła oficjalnej listy uczestników nowej edycji programu "Ameryka Express", jednocześnie w serwisach internetowych stale przybywa informacji o tym, kogo widzowie w nim zobaczą wiosną 2020 r. Ostatnio pojawiły się także zdjęcia uczestników, którzy mieli wylatywać z Polski na plan zdjęciowy.

"Ameryka Express" to polska wersja reality-show "Peking Express", której dwie poprzednie edycje w naszym kraju nosiły nazwę „Azja Express”. Zasady reality-show są niezmienne od początku - uczestnicy mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co spakowali do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania. Para, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego w danym odcinku celu, jest eliminowana. Kto w nowej edycji wystartuje w wyścigu o zwycięstwo? Program nagrany w Kolumbii będzie częścią wiosennej ramówki TVN. W mediach nie brakuje rozmaitych przecieków dotyczących programu, w tym tych dotyczących listy uczestników.

Fotoreporterzy niedawno uchwycili na lotnisku m.in. aktorkę Grażynę Wolszczak i byłego zawodnika MMA, płocczanina Marcina "Różala" Różalskiego (jego nazwisko pojawiało się już od sierpnia tego roku wśród typowanych uczestników programu), którzy wylatywali na plan zdjęciowy. Kto jeszcze miałby się pojawić w drugim sezonie "Ameryka Express"? Wskazuje się m.in. na znaną z programu "Top Model", Karolinę Pisarek, prowadzących program motoryzacyjny "Odjazdowe bryki" braci Collins, czyli Rafała i Grzegorza Collinsów, a także znanych z innego show TVN - "Żony Hollywood", Iwonę Biernat i Reggie’ego Benjamina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE