Reklama

Płoccy seniorzy wyjdą na ulicę. Ulicami miasta przejdzie marsz

Opublikowano:
Autor:

Płoccy seniorzy wyjdą na ulicę. Ulicami miasta przejdzie marsz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek 20 kwietnia odbędzie się w płocku marsz, w którym wezmą udział m.in. płoccy seniorzy. Emeryci i renciści będą protestować przeciwko opodatkowaniu ich rent i emerytur. Uczestnicy marszu przejdą ulicami Płocka pod siedzibę ZUS-u.

W piątek 20 kwietnia odbędzie się w płocku marsz, w którym wezmą udział m.in. płoccy seniorzy. Emeryci i renciści będą protestować przeciwko opodatkowaniu ich rent i emerytur. Uczestnicy marszu przejdą ulicami Płocka pod siedzibę ZUS-u. 

Inicjatywa ta powstała oddolnie, jej pomysłodawcami są sami seniorzy, a do marszu może przyłączyć się każdy płocczanin. Do udziału w pokojowym marszu zachęcał podczas dzisiejszej konferencji prasowej PSL-u radny Tomasz Kominek.    

- Ktoś, kto przepracował 40-45 lat wydaje mi się, że już na swoją emeryturę zapracował i jeśli chodzi o podatek dochodowy, oddał do państwa wystarczającą ilość składek - mówił Tomasz Kominek.

Marsz wyruszy o godz. 16.00 spod Centrum Aktywności Seniora przy ul. Otolińskiej 6. Uczestnicy przejdą ulicami miasta do placu przed budynkiem płockiego ZUS-u. 

Co o postulacie seniorów sądzą nasi Czytelnicy? Zapraszamy do komentowania. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE