Reklama

Plakat wyborczy na wiadukcie. Tak nie wolno

Opublikowano:
Autor:

Plakat wyborczy na wiadukcie. Tak nie wolno  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Praktycznie przy okazji każdej kampanii wyborczej pojawiają się plakaty w niedozwolonych miejscach. Plakat jednego z kandydatów zawisł dziś na wiadukcie kolejowym nad al. Piłsudskiego.

Praktycznie przy okazji każdej kampanii wyborczej pojawiają się plakaty w niedozwolonych miejscach. Plakat jednego z kandydatów zawisł dziś na wiadukcie kolejowym nad al. Piłsudskiego. 

Nad wiaduktem zawisł plakat Wiesława Raboszuka, kandydata Koalicji Obywatelskiej do sejmiku wojewódzkiego. Ratusz zapewnia, że nie pozwala na takie praktyki. 

- Dobry przykład to pierwsze reklamy, którymi kibice Wisły Płock zapraszali na mecze. Nie zezwalamy na takie wieszanie na wszelkiego rodzaju obiektach mostowych i wiaduktach, bo istnieje ryzyko, że plakat lub płachta zostanie zerwana przez wiatr, spadnie na szybę samochodu i zasłoni szybę samochodu. To wystarczy, żeby doprowadzić do wypadku - mówi Hubert Woźniak z zespołu prasowego ratusza. 

Ze względów bezpieczeństwa plakat został usunięty. Czy kandydat zostanie pociągnięty do odpowiedzialności? - Nie wykluczam, że tak - odpowiedział Woźniak. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE