Reklama

Piknik na Dzień Dziecka w wyjątkowym gronie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Piknik na Dzień Dziecka w wyjątkowym gronie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym w Płocku. Było mnóstwo atrakcji.

W czwartek mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym w Płocku. Było mnóstwo atrakcji.

Zaczynając od przepięknej pogody, którą oczywiście zdołaliśmy zamówić, kończąc na dmuchanych zamkach i występach zespołów. Jednym słowem było, co robić i nikt się nie nudził. Nie zabrakło też ciekawostek, typu pokaz tresury psów, czy wizyty, znanych już większości płocczan zwierzątek z "planety" Zwierzakoluby, które były adorowane przez uczestników, zresztą z wzajemnością. Młodzież w międzyczasie oddawała się rozrywkom malowania twarzy i rąk, wedle uznania, relaksowi na świeżym powietrzu i swobodnym rozmowom. 

Trzeba też podkreślić, że impreza nie odbyłoby się bez wielkiego zaangażowania pracowników ośrodka, Portalu Płock, jak i inicjatywie sponsorów: Peklimar, Rolmarket, Baloniki, Decathlon, DS Smith, które ufundowały upominki.

Poza tym, co chyba najważniejsze, piknikowi towarzyszyła miła, wesoła atmosfera, którą nie zawsze da się "zamówić". Oczywiście, dzięki tym młodszym i najmłodszym, którzy mają tyle ciekawości życia i wesołego ducha w sobie.

Cóż można powiedzieć więcej nadto, że po prostu bardzo miło tam było być!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE