Reklama

Piknik Małachowiaków. Zapisujcie się!

Opublikowano:
Autor:

Piknik Małachowiaków. Zapisujcie się! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nieco ponad miesiąc absolwenci najstarszej szkoły w Polsce spotkają się na dwunastym już Pikniku Małachowiaków, by wspominać szkolne lata. W tym roku kolegów ze szkolnej ławy będzie można spotkać w ogródku MZOS.

Za nieco ponad miesiąc absolwenci najstarszej szkoły w Polsce spotkają się na dwunastym już Pikniku Małachowiaków, by wspominać szkolne lata. W tym roku kolegów ze szkolnej ławy będzie można spotkać w ogródku MZOS.

Jak poinformowało organizujące całą imprezę Towarzystwo Małachowiaków, można już zapisywać się na XII Piknik Małachowiaków, który odbędzie się sobotę 14 czerwca o godz. 18.00 w ogródku Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych przy pl. Dąbrowskiego 2A. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy: tak ci, którzy kończyli najstarszą szkołę w Polsce zarówno rok temu, jak i pół wieku temu, ale także przyjaciele i sympatycy szkoły, którzy do niej nie chodzili. To już tradycja, że spośród około 200-300 bawiących się na pikniku są ci, którzy nie kończyli najstarszej szkoły w Polsce.

Ale uwaga, liczba miejsc jest ograniczona - przygotowano 350 wejściówek za 35 zł od osoby (w cenie m.in. piwo, żurek z kiełbasą, sałatki, kaszanka z grilla). Pieniądze można wpłacać na konto Towarzystwa Małachowiaków do 10 czerwca (na piknik trzeba zabrać dowód wpłaty) lub osobiście w sekretariacie Małachowianki (od 20 maja do 10 czerwca).

Więcej informacji na temat Pikniku można uzyskać w sekretariacie szkoły, na stronach: www.malachowianka.pl lub www.plocman.pl/piknik2014 i mailowo: piknik@malachowianka.pl.

Przypominamy, że trwa gruntowny remont i najstarsza polska szkoła wprost młodnieje w oczach -  Zobacz, jak wygląda Małachowianka [FOTO]


Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE