Reklama

Pijany kierowca wjechał w wał powodziowy

Opublikowano:
Autor:

Pijany kierowca wjechał w wał powodziowy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w Dobrzykowie pod Płockiem. W miniony weekend nie brakowało również kolizji i pijanych kierowców.

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w Dobrzykowie pod Płockiem. W miniony weekend nie brakowało również kolizji i pijanych kierowców.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, do wypadku doszło w sobotę w Dobrzykowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pijany kierowca opla corsy nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w wał przeciwpowodziowy. Kierowcy nic się nie stało, ale pasażerka opla doznała obrażeń ciała została przewieziona do szpitala. Kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Nie brakowało też mniej groźnych  zdarzeń drogowych. Od piątku do niedzieli doszło łącznie do 28 kolizji - 13 w samym Płocku, 15 - w powiecie. Przy Popłacińskiej w Płocku, a także w Blichowie, Mąkolinie Kolonii i Krzywanicach zatrzymano łącznie czterech pijanych kierowców.

Spośród innych zdarzeń minionej doby rzecznik wymienia jeszcze kradzież opon z niezabezpieczonej naczepy zaparkowanej na parkingu na stacji paliw w Kobylnikach (wartość strat ok. 5,7 tys. zł), włamanie do hali i kradzież butli z gazem technicznym oraz innych przedmiotów o łącznej wartości około 3,2 tys. zł, kradzież kos spalinowych i przewodów elektrycznych wartych w sumie ok. 1,7 tys. zł z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego w Sękowie (gm. Bielsk).

W niedzielę w Płocku przy Dobrzyńskiej ktoś wybił szybę, wgniótł karoserię i pociął tapicerkę w bmw. Właściciel ocenił straty na ok. 10 tys. zł..

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE