Reklama

Reklama

PHARMOVIT® - inaczej niż wszyscy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PHARMOVIT® - inaczej niż wszyscy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteśmy polskim producentem suplementów diety, działającym na rynku od 2016 r. Wierzymy, że wszystko co najlepsze dla człowieka znajduje się w naturze, właśnie dlatego tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne na rynku receptury, a w naszej ofercie znajduje się już ponad 250 suplementów diety w różnych formach. Pharmovit® jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży płynnym kolagenów. Celem firmy od samego początku jest propagowanie zdrowego trybu życia, a nasza produkcja opiera się na składnikach pochodzenia naturalnego. Mając jasno określoną wizję rozwoju, stawiamy na jakość i bezpieczeństwo produktów, opracowanie i wdrażanie unikatowych receptur oraz technologii ich produkcji. Siedzibę naszej firmy odnajdziecie w Płocku.

Reklama

GWARANCJA CZYSTEGO SKŁADU

Dbamy o wszystkie detale, a nasze produkty w formie kapsułek, tabletek czy proszku, stworzone są zgodnie z koncepcją czystej etykiety (CLEAN LABEL). Dzięki temu mamy pewność, że skład produktu pozbawiony jest syntetycznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników i aromatów, a treści na etykietach napisane są jasno i klarownie.


DBAMY O NASZĄ PLANETĘ
Jako odpowiedzialna firma nie zapominamy o naszej planecie. Podczas produkcji w większości przypadków używane są szklane buteleczki. Plastik ograniczamy do  minimum korzystając z opakowań pochodzących w 100% z recyklingu.


WSZYSTKO CO NAJLEPSZE ZNAJDUJE SIĘ W NATURZE
Razem z wyspecjalizowanym zespołem dbamy o dobre samopoczucie milionów Polaków. Dzięki fachowej wiedzy i starannie dobranym recepturom, tworzonym na bazie najwyższej jakości składników, codziennie jesteśmy blisko Ciebie.

PRODUKCJA SUPLEMENTÓW DIETY
Siła firmy Pharmovit to zaawansowane zaplecze naukowe i laboratoryjne oraz nowoczesny park maszynowy. Jako godny zaufania producent posiadamy dostęp do wysokiej jakości surowców. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie produkować innowacyjne receptury, aby móc zaspokoić potrzeby konsumentów. Bogate portfolio preparatów, czyli ponad 300 gotowych receptur do produkcji. Jesteśmy otwarci na kolejne wyzwania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uwzględniając jednocześnie wszelkie regulacje prawne.


MOŻLIWOŚCI PHARMOVIT
Posiadamy zaawansowane zaplecze maszynowe, które pozwala na produkcję suplementów w wielu różnych formach i rozmiarach, zgodnie z oczekiwaniami. Wiedzą oraz doświadczeniem naszych specjalistów pomaga w doborze najbardziej optymalnych form produkcji. W ramach produkcji suplementów diety oferujemy między innymi:
 
- Suplementy w płynie
 
- Kapsułki miękkie
 
- Proszek
 
- Kapsułki twarde
 
- Suplementy złożone

PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dowodem tego jest przede wszystkim korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych surowców, pochodzących zarówno z kraju jak i z zagranicy. Nasi dostawcy spełniają najbardziej rygorystyczne normy z zakresu jakości i bezpieczeństwa produktu. Stała współpraca z dostawcami pozwala utrzymać wysoką jakość produktów. Surowce, których używamy do produkcji posiadają wszystkie wymagane badania, a sam gotowy produkt poddawany jest odrębnym badaniom w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE