Reklama

Pękła rura z gazem! Ewakuowano mieszkańców bloku

Opublikowano:
Autor:

Pękła rura z gazem! Ewakuowano mieszkańców bloku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystkie służby zostały postawione na równe nogi. Około godz. 8 dotarła bowiem do nich informacja, że przy Stanisławówce pękła rura z gazem. W okolicy występują potężne utrudnienia w ruchu. Ewakuowano mieszkańców bloku.

Wszystkie służby zostały postawione na równe nogi. Około godz. 8 dotarła bowiem do nich informacja, że przy Stanisławówce pękła rura z gazem. W okolicy występują potężne utrudnienia w ruchu. Ewakuowano mieszkańców bloku.

Na miejscu są policja, straż pożarna, straż miejska, pogotowie energetyczne. Odcinek Al. Jachowicza został wyłączony z ruchu, policja kieruje m.in. na objazd ul. Obrońców Płocka 1920 r. Dodajmy, że nie działają też okoliczne sygnalizacje świetlne. Kierowcy jadący z drugiej strony wybierają objazd ul. 3 maja, która w tej chwili również się korkuje. 

Jak ustalił na miejscu nasz reporter, rurę uszkodził operator koparki.

Aktualizacja 11:00:

- Rura z gazem została uszkodzona przez pracowników, którzy prowadzili prace budowlane wzdłuż Alei Jachowicza - potwierdził Edward Mysera, rzecznik prasowy płockiej straży pożarnej. - Na ddcinku Alei Jachowicza został wstrzymany ruch, a ponad 50 mieszkańców pobliskiego bloku zostało ewakuowanych. 

Mieszkańcy wrócili już do domów, a strażacy zakończyli działania w tym rejonie. W akcji wzięło udział siedem zastępów Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej. 

- Działania policji polegały na zabezpieczeniu miejsca. Ewakuowano 86 mieszkańców, ale cała akcja trwała około półtorej godziny - poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. - Wyciek udało się szybko zatamować. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE