Reklama

Patrole z wideorejestratorem. Gdzie tym razem?

Opublikowano:
Autor:

Patrole z wideorejestratorem. Gdzie tym razem? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja informuje o kolejnych patrolach w ruchu drogowym, jak i przestrzega przed kradzieżami w czasie przedświątecznych zakupów.

Policja informuje o kolejnych patrolach w ruchu drogowym, jak i przestrzega przed kradzieżami w czasie przedświątecznych zakupów.

Jak informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP, policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem dbają dzisiaj o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego: w godzinach 14.00 – 22.00 na DK 60 i DK 10, na trasie Płock – Sierpc.

Ponadto policja przestrzega przed złodziejami, którzy czyhają na nieuwagę podczas przedświątecznego zamieszania.

- Rozpoczyna się czas przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy dlatego też należy zwrócić uwagę na swoje cenne przedmioty, które przenosimy. Powyższe zdarzenie, do którego doszło na terenie cmentarza pokazuje, że przestępcy nie próżnują - mówi Krzysztof Piasek. - Policjanci apelują o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas robienia przedświątecznych zakupów oraz podczas porządkowania grobów swoich najbliższych. Torebki, portfele i inne cenne przedmioty powinny być zawsze pod naszą kontrolą. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE