Reklama

Pasaż Roguckiego zmienił się nie do poznania [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Pasaż Roguckiego zmienił się nie do poznania [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają ostatnie prace, ale już na kilkanaście dni przed oddaniem inwestycji aleja Roguckiego zmieniła się nie do poznania, choć inwestycja ma opóźnienie.

Trwają ostatnie prace, ale już na kilkanaście dni przed oddaniem inwestycji aleja Roguckiego zmieniła się nie do poznania, choć inwestycja ma opóźnienie.

Pierwotnie inwestycja miała zostać oddana 30 maja, ale na przeszkodzie stanęła pogoda i wykonawca poprosił o przesunięcie terminu. Nowy to 30 czerwca, ale i tym razem nie udało się go dotrzymać. Jak się okazało, wykonawca przeszacował swoje możliwości i pewnych prac nie udało się wykonać tak szybko, jak założył. Jak zapewniają w ratuszu, dziennik budowy jednak na to pozwalał. Do zakresu prac weszły także tynki przy toalecie, których wcześniej nie było w projekcie. Ostateczny termin to 16 lipca i wszystko wskazuje na to, że uda się go dotrzymać.

Gołym okiem widać, że prace są na ukończeniu. Wykonano już wszystkie nasadzenia, czyli ponad 165 tys. roślin, czynny jest już także punkt do ładowania telefonów. Zostały do ułożenia jeszcze ostatnie kostki, choć sama aleja już kilka dni temu została już niemal w całości oddana do użytku mieszkańców. Trwają też prace wykończeniowe przy toalecie.

Zobaczcie, jak teraz wygląda pasaż Roguckiego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE