Reklama

Panny Wyklęte jutro znów w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Panny Wyklęte jutro znów w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem piosenki o Pannach Wyklętych, czyli kobietach podziemia niepodległościowego, zaśpiewają uczniowie płockiej Jagiellonki.

Tym razem piosenki o Pannach Wyklętych, czyli kobietach podziemia niepodległościowego, zaśpiewają uczniowie płockiej Jagiellonki.

Koncert wokalistek zgromadzonych wokół projektu Dariusza Malejonka z Maleo Reggae Rockers i lubelskiej Fundacji Niepodległości, który odbył się 1 marca, w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych przed płockim ratuszem, śmiało można określić jako spory sukces. Teraz piosenki z albumu i kolejnej płyty „Panny Wygnane” będzie można usłyszeć jutro w wykonaniu młodzieży z Jagiellonki. Mszę św. w intencji ojczyzny połączoną z koncertem zaplanowano  w czwartek o godz. 17.00 na płockiej Stanisławówce.

- Po ostatnim występie w Muzeum Mazowieckim w Płocku teraz zagramy w Stanisławówce w nieco zmienionym, odświeżonym repertuarze - mówią organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Historyczne im. 11. GO Narodowych Sił Zbrojnych i Jagielloński zespół. - Niedawno świętowaliśmy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych, więc jest to doskonały czas, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych Wyklętych - Niezłomnych, w nieco innej, muzycznej formie.

Fot. Portal Płock

Więcej zdjęć z koncertu Panien Wykletych na starówce zobacz w naszej galerii:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE