Reklama

Pamiętajcie: urząd czynny w innych porach

Opublikowano:
Autor:

Pamiętajcie: urząd czynny w innych porach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz przypomina, że w wakacje obowiązują inne godziny przyjmowania klientów Wydziału Ewidencji i Spraw Obywatelskich w budynku przy Piłsudskiego. Wszystko wróci do normy we wrześniu. Wtedy również zmieni się instytucja zajmująca się dodatkami mieszkaniowymi i energetycznymi.

Ratusz przypomina, że w wakacje obowiązują inne godziny przyjmowania klientów Wydziału Ewidencji i Spraw Obywatelskich w budynku przy Piłsudskiego. Wszystko wróci do normy we wrześniu. Wtedy również zmieni się instytucja zajmująca się dodatkami mieszkaniowymi i energetycznymi.

Biuro prasowe Ratusza przekazało dziś dwie informacje, o których warto pamiętać. Po pierwsze, przypomina, że w lipcu i sierpniu urzędowe sprawy w budynku przy Piłsudskiego 6 załatwiane są w innych godzinach  niż w pozostałe miesiące roku. Są to:

poniedziałek, wtorek, środa 7.30 – 15.30
czwartek 8.30 – 17.30
piątek 8.30 – 15.30.

Druga informacja, którą dziś przekazano, dotyczy przejęcia zadań związanych z dodatkami mieszkaniowymi oraz dodatkami energetycznymi - od 1 września br. zamiast urzędników z ratuszowego wydziału tymi sprawami będzie się zajmował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Nie zmieni się natomiast miejsce załatwiania formalności związanych z uzyskaniem dodatków - tak jak dotychczas, będzie to się odbywać w budynku przy placu Dąbrowskiego 4.

Jak zapowiada Ratusz, od 1 września 2016 r. wypłata świadczeń odbywać się będzie w terminie od 5. do 7. dnia każdego miesiąca w kasach banku PKO BP w godzinach urzędowania oddziałów i agencji PKO BP na terenie całego kraju.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE