Reklama

Paliły się dwie ciężarówki. Straty to 250 tysięcy złotych

Opublikowano:
Autor:

Paliły się dwie ciężarówki. Straty to 250 tysięcy złotych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci sporządzili raport. Mamy w nim informacje o jednym włamaniu do samochodu dostawczego, kradzieży oraz o dwóch uszkodzonych ciężarówkach. W tym ostatnim przypadku straty to nawet ćwierć miliona złotych.

Policjanci sporządzili raport. Mamy w nim informacje o jednym włamaniu do samochodu dostawczego, kradzieży oraz o dwóch uszkodzonych ciężarówkach. W tym ostatnim przypadku straty to nawet ćwierć miliona złotych.

Do uszkodzenia pojazdów ciężarowych doszło w miejscowości Potrzeba w gminie Gąbin. - Informację o palących się pojazdach ciężarowych dostaliśmy w godzinach porannych, tuż po 6.00 rano w poniedziałek – mówi młodszy aspirant Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji. - Na miejscu zjawiła się także straż pożarna. Nikomu nic się nie stało. Pojazdy były zaparkowane na posesji. Oficjalną informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy 10 stycznia. Straty oszacowano na 250 tys. zł.

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło także do kradzieży elektronarzędzi z blaszanego garażu w Męczeninie (gmina Radzanowo). Strata też jest całkiem pokaźna, to 12 tys. 250 zł. Z kolei we wtorek na ul. Kossobudzkiego doszło do włamania do samochodu dostawczego. Ponownie skradziono paczki kurierskie. Przypomnijmy, że do podobnej sytuacji doszło 5 stycznia. Wówczas złodziej przywłaszczył sobie przesyłki za ponad tysiąc złotych. Zabrał je z auta firmy kurierskiej zaparkowanego na Kossobudzkiego.

[ZT]14211[/ZT]

Nie odnotowano żadnych wypadków. Tak jak pisaliśmy wczoraj, tak dobrze już nie było jeśli chodzi o kolizje na płockich drogach. Funkcjonariusze informują o 10 stłuczkach na terenie miasta. Zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę na ul. Otolińskiej.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE