Reklama

Pakiet Microsoft Office, czyli pełen komfort dla edukacji

Opublikowano:
Autor:

Pakiet Microsoft Office, czyli pełen komfort dla edukacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Żyjemy w czasach, gdzie trudno wyobrazić sobie naukę bez użycia komputera. Dotyczy to zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Idealnym rozwiązaniem dla instytucji edukacyjnych będzie zakup pakietów Microsoft Office dla szkół.

Żyjemy w czasach, gdzie trudno wyobrazić sobie naukę bez użycia komputera. Dotyczy to zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Idealnym rozwiązaniem dla instytucji edukacyjnych będzie zakup pakietów Microsoft Office dla szkół.

MSO, czyli najpopularniejsze aplikacje biurowe w jednym pakiecie

Microsoft Office to produkowany od 1989 pakiet aplikacji biurowych, w których podstawowym składzie znajdziemy programy takie jak Word służący do edycji tekstu, Excel, czyli arkusz kalkulacyjny, PowerPoint pomocny do tworzenia i wyświetlania prezentacji, a od 2003 również program OneNote służący do sporządzania notatek. Inne programy dostępne w ramach pakietu Office to m.in. Outlook, Access, i Publisher.

Office 2019 czy Office 365?

Office 2019 jest najnowszą wersją pakietu biurowego oprogramowania firmy Microsoft. Office 365 to połączenie tradycyjnych programów Office z nowoczesnymi rozwiązaniami dostępnymi w chmurze, takimi jak np. wirtualny dysk OneDrive czy Office Online umożliwiający tworzenie dokumentów bezpośrednio w oknie przeglądarki. Korzystanie z tego produktu wiąże się z miesięczną opłatą w zależności od wybranego planu. Wszystkie usługi w ramach pakietu są dostarczane przez internet oraz automatycznie aktualizowane, co oznacza, że użytkownik zawsze używa najnowszej wersji produktów Microsoft. Do zakupu subskrypcji Office 365 zachęca nawet sam Microsoft, udowadniając jego wyższość nad standardowym MS Office na licznych oficjalnych firmach promocyjnych. Według firmy Microsoft pakiet biurowy Office 365 działa zdecydowanie szybciej, niż na tradycyjny produkt Office 2019.

Microsoft Office z licencją edukacyjną

Licencje edukacyjne Microsoft jak te z sklep.centrumxp.pl przeznaczone są dla szkół, uczelni wyższych, bibliotek oraz muzeów. Mogą z nich korzystać również organizacje charytatywne. Office 365 skierowany do sektora edukacji to nie tylko podstawowe oprogramowanie biurowe, ale również wiele dodatkowych korzyści umożliwiających szybszą i bardziej efektywną naukę uczniom oraz ułatwiających pracę nauczycielom.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE